R42pro
From Handhelds Wiki
| R42pro | |
|---|---|
| Specification | |
| Brand | Manufacturers: Other |
| Form Factor | Horizontal |
| SoC | RK3326 |
| RAM | 1GB |
| Screen Size | 4" |
| Resolution | 1024x768 |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Screen Type | IPS |
| OS | Linux |
| WiFi | Yes |
| 3.5mm Audio Jack | Yes |
| Battery | 3500mAh |
| R42pro | |
|---|---|
| Specification | |
| Brand | Manufacturers: Other |
| Form Factor | Horizontal |
| SoC | RK3326 |
| RAM | 1GB |
| Screen Size | 4" |
| Resolution | 1024x768 |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Screen Type | IPS |
| OS | Linux |
| WiFi | Yes |
| 3.5mm Audio Jack | Yes |
| Battery | 3500mAh |